profils
lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva lidojosaa spalva
domutelpa

Satiec savas domas, sapņus un vīzijas

second-page

Iecere

Domu Telpa ir atbilde mūsdienu laikmetam, straujajai ikdienai, nemitīgi mainīgajiem apstākļiem, apļa skrējienam, kad pietrūkst laika apstāties, padomāt, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu, pilnvērtīgi izmantojot sava prāta spējas. Šī iecere radās, tiecoties pēc miera un klusuma. Vai urbānajā vidē ir daudz vietu, kur tiešām var sajust patiesu mieru un klusumu, nolīst no skatuves un pabūt ar sevi? Domu Telpa – tā ir vieta pilsētā, kur var pazust laikā un satikt sevi. Apziņas brīvs lidojums, kad laiks šķietami apstājas.

second-domutelpa

Apziņas brīvs lidojums, kad laiks šķietami apstājas

second-page

Telpa

Domu Telpa dod iespēju līdzsvarot apziņas līmeni ar prāta iespējām. Tā ir vieta, kurā rast idejas, pilnveidot ieceres, atklāt jaunas šķautnes jau pastāvošajam un rosināt radošumu. Domu Telpas meditācija nepretendē uz meditācijas statusu klasiskajā izpratnē, kaut savā būtībā tā ir salīdzināma pieredze. Pilnīgi noteikti šī nav vieta, kur bez ierunām jāveic kādi rituāli vai jāskaita mantras. Domu Telpa ļauj ceļot iekšējā pasaulē, kuras saturs ir pats cilvēks un tas, kas notiek ap šīs nereti apslēptās pasaules kodolu. Tā ir sastapšanās ar savām domām, sapņiem un vīzijām.

Iepazīsties

second-page

Radoši

Viennozīmīgi – nav nekādu ierobežojumu. Domu Telpa – tā ir arī prāta vētras norises vieta. To var saukt arī par ideju un konceptu pamatu radīšanu. Tas ir veids, kā ģenerēt jaunas idejas un strādāt ar jauniem projektiem un iecerēm.

Būtība

Cilvēki attīstījuši meditācijas un jogas prasmes daudzus gadsimtus, lai šķērsotu fiziskās un mentālās robežas, tādējādi pieredzot apziņas pamatstāvokli, kurā nekas nenotiek, stāvokli – šeit un tagad. Modernajā laikmetā bieži valda uzskats, ka cilvēkam nav laika un vēlēšanās ilgi gaidīt. Domu Telpa samazina piepūli. Pārdomāti veidotā mikrovide ātrāk palīdz sasniegt miera stāvokli, kurā vieglāk sākt meklējumus risinājumiem vai lēmumiem.

second-page

Kalendārs

prev - next
Veikt rezervāciju:
Nepieciešama autorizācija, lai pieteiktos domutelpai!

-
st.
 € (1 stunda:  €)
Aizņemts -
Pieejams -
gift
euro
calendarlogo

Satiec savas domas, sapņus un vīzijas

second-page
Kas te
Kā izmantot kalendāru un rezervēt sev laiku?
  • 1. Izvēlies stundu un spied uz tās.
  • 2. Ja vēlies rezervēt vairākas stundas - spied uz stundas un neatlaižot velc uz leju. Atlaid, kad esi iezīmējis vajadzīgo stundu skaitu un automātiski tiks sarēķinātas stundas.
  • 3. Dari taa un shitaa
tree

Klusums

Domu Telpa ir lieliska iespēja izbaudīt iekšējo un ārējo klusumu. Brīdim, kad paliec vienatnē ar sevi, ir liela nozīme. Lai pieņemtu kādu svarīgu lēmumu, nav labāka veida kā miera stāvoklis, turklāt – pilnīgā klusumā. Tā nav laika pauze, tā ir pauze Jūsu apziņai. Tas ir laiks, kurā darbojas Jūsu zemapziņa un pastiprinās ikdienā slāpēta intuīcija.

second-page
last_cloud

Kontakti

phone

+371 29411444

addres

Rīga, Dārzaugļu iela 12 – 8

envelope

telpa@idejunaums.lv

Mums jautā:

Cik laikus jāierodas?
Būtu labi, ja Jūs ierastos 10–15 minūtes pirms noteiktā laika. Seansa laikā Jums nav nekādu noteiktu uzdevumu. Mēs ieteiktu nesteigties, lai pilnīgāk izbaudītu Jūsu pašu unikālo pieredzi.
Vai vienlaikus Domu Telpā var būt divi vai vairāk cilvēku?
Jā. Telpa paredz iespēju to izmantot individuāli vai nelielās cilvēku grupās, līdz četrām personām. Kuba konstrukcija ir īpaši veidota, lai nodrošinātu nepieciešamo gaisa cirkulāciju.
bird
second-page developer

Paldies par foto noskaņām Agnesei Aljēnai.
last_cloud

Mani sauc Andris Jēkabsons, es esmu tas, kurš radījis Domu Telpu savas intuīcijas vadīts. Kopā mārketinga un reklāmas sfērā pavadīti piecpadsmit gadi, no kuriem pēdējos 10 gadus esmu savas pasākumu rīkošanas aģentūras virzītājs. Tā ir kolosāla pieredze, kad nav vienādu dienu, un katra nākamā diena ir kādu jaunu lietu sākums, izaicinājums un sacensība pašam ar sevi. Nebūs pārspīlēti teikts – šis ilgtermiņš veido arī kolosālu kontaktu bāzi, kur katram „ierakstam” ir sava vērtība. Laikam ejot un pieredzi krājot nāk arī apziņa – izpratne par lietu būtību, par to, kas pašam labāk padodas, un kas citiem ir nepieciešams.


Domu Telpa (privāti vai korporatīvi) ir sava veida radošais retrīts – vide iedvesmai un pārmaiņām. Jo vairāk līdzsvara ir mūsu dzīvēs, jo laimīgāki mēs esam! Domu Telpa ir arī radošais „poligons”, kur ģenerēt jaunas idejas. Tagad modē daudz koučot, mentorēt... negribas šo visu saukt tā. Tajā pašā laikā ir skaidrs – arī man ir sava pieredze, kurā es vēlos dalīties. To var saukt arī par konsultēšanu radošo risinājumu atrašanā, jo idejas (pasākumu, un ne tikai) ir mana ikdiena..


Domu Telpa pēc savas būtības ir vieta, kur pašam konvertēt laiku vērtīgā rezultātā. Sociālie tīkli mudž no ieteikumiem par pareizo dzīves ritumu no sērijas „Dzīve ir viena, un tāpēc tagad dari tā!”. Bet vai visam ir viena atbilde un recepte? Visa sākums vienmēr esam mēs paši. Domu Telpa tādā ziņā ir kā jauns „sevis” sākums, krustojums, turpinājums katra paša sapņiem. Atrast sevi vidē bez ārējiem, traucējošiem faktoriem..


Mūsdienas ir spriedzes, stresa, neveselīgas pārtikas utt. ēra – tā ir ikdiena, skrējiens, kuru, protams, mediji māk vēl vairāk kultivēt, TV reklāmās mīl krietni pārspīlēt vai pat „baidīt”, piedāvājot universāli revolucionārākos risinājumus. Šajā visā mūsu dzīvēs ir savi skaisti patiesie mirkļi, svarīgākais – mums katram jāapzinās, kur mēs esam, un kurp mēs vēlamies nokļūt, bet realitāte vienmēr ir atkarīga, no kura skatupunkta uz sev aktuālo paskatās.


Mūsdienas, tas ir nemitīgu, strauju pārmaiņu laiks. Jau sendienās Rainis teicis: „Pastāvēs, kas mainīsies!”. Uz tikšanos!.


Cieņā,


 

Andris Jēkabsons